SPONSORZY

  • Sebastian Fyda F.H.T.U Seb-Pol
    Koniuszowa 162
    33-326 Mogilno

    Dawid Fyda "DAWID"
    Koniuszowa 162
    33-326 Mogilno

    Antoni Zając Firma Handlowo-Usługowa
    ul Cyganowice 12
    33-340 Stary Sącz

    P.P.H.U. Rutkowski Wojciech
    ul Lwowska 71 A
    33-300 Nowy Sącz

    Sebastian Fyda F.H.T.U Seb-Pol
    Koniuszowa 162
    33-326 Mogilno

    F.H.U "Ra - v" Adam Piotrowski
    ul Św Kunegundy 36
    33-300 Nowy Sącz

    Andrzej Obrzut - "USŁUGI SPRZĘTOWE"
    Mogilno 93
    33-326 Mogilno

    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Korzenna Spółka z o.o.
    Mogilno 244
    33-326 Mogilno

    Firma Produkcyjna Handlowo-Usługowa Tadeusz Bieniek
    Librantowa 225
    33-300 Nowy Sącz

    USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL I PRZERÓB DREWNA Rafał Wiejacki
    Łomnica Zdrój 431
    33-351 Łomnica Zdrój

    Międzynarodowy Transport Usługowy i Spedycja "OLMA" Elżbieta Mastalerz
    Marek Mastalerz Spółka Jawna
    ul. Marii Skłodowskiej - Curie 32
    33-300 Nowy Sącz

O Nas Dziś jest: r.

Klub bokserski P.T.B.Pałac Młodzieży Tiger Tarnów ma swoją siedzibę w Hali Sportowej przy ulicy Gumniska 28 i tu odbywają się treningi bokserski. Zajęcia treningowe prowadzone są od poniedziałku do piątku przez trzech wykwalifikowanych trenerów: Józef Sadko, Grzegorz Kuź i Sebastian Piątkiewicz Klub nasz  od paru lat plasuje się na pierwszym miejscu w Małopolsce, oraz zajmuje miejsce w czołówce klubów bokserskich zrzeszonych w Polskim Związku Bokserskim odpowiednio: ( 25 lokata za rok 2013, 15 lokata za rok 2014). Już w tym  roku 2015 nasi podopieczni wywalczyli cztery medale Mistrzostw Polski, co daje miejsce w pierwszej dziesiątce w punktacji drużynowej PZB. Naszymi wychowankami byli między innymi : Dariusz Sęk, Mariusz Smoleń, Piotr Biś, Krystian Raczek, Łukasz Pis. W roku 2016 nasi wychowankowie wywalczyli 10 medali Mistrzostw Polski ( trzy złote, pięć srebrnych i dwa brązowe), zdobywając łącznie 86 punktów w programie "Współzawodnictwo Sportowe".

Kadra Tigera Tarnów z aktualnymi książeczkami.

1. Kadetka Kinga Misiaszek  15 walk Vice-mistrzyni Polski Kadetek, I miejsce w cyklu Grand Prix Małopolski, medalistka Gwardyjskich Mistrzostw Polski - kadrowicza.

2. Weronika Ferdynus - 2  walki Gwardyjska Mistrzyni Polski,  uzyskała kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

3. Seniorka Ewelina Starostka  10 walk - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Akademicka Vice-mistrzyni Polski, medalistka Gwardyjskich Mistrzostw Polski.

4. młodzik Albert Rogóż  - 6 walki. Gwardyjski Mistrz Polski  2017 r

5. młodzik Kacper Ciureja - 6 walk Gwardyjski Mistrz Polski 2017.r

6. kadet Gracjan Ciureja - 7 walki. Mistrz Małopolski, Gwardyjski Mistrz Polski, wygrał  kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

7. kadet  Maciej Basta  ponad 20 walk - Vice-mistrz Polski 2016 r , I miejsce w 2015 i srebro w 2016w  MGPM, Gwardyjski Mistrz Polski, braz w 2017 roku. Wygrał kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

8. kadet  Miłosz Zaucha  ponad 10  walk  - Vice-mistrz Polski 2016 r

9. kadet Paweł Bardo  15 walk -brązowy medal Mistrzostw Polski 2016 r

10. Junior Maciej Kiwior    50 walk - Mistrz Polski młodzików , złoty medal P. Polski, wielokrotny Mistrz Małopolski, wielokrotny Gwardyjski Mistrz Polski

11. Kamil Zakrzewki   20 walk - Mistrz Polski kadetów  2016, medalista Mistrzostw Polski młodzików, Gwardyjski Mistrz Polski, I miejsce w MGPM 2015 r.

12. junior Artur Górski  10 walk - wicemistrz Polski kadetów. Gwardyjski Mistrz Polski, I miejsce w MGPM 2015 rok, brazowy medal Mistrzostw Polski Juniorów 2017.

13. junior Szymon Tryba 15 walk -V miejsce Mistrzostw Polski, medalista Gwardyjskich Mistrzostw Polski, I miejsce w MGPM 2015 r. srebrny medal Gwardyjskich Mistrzostw Polski 2017.

14. Michał Bardo  40 walk- Gwardyjski Mistrz Polski, złoty medalista Pucharu Polski I miejsce w MGPM w 2015 roku.

15. senior Grzegorz Basta 25 walk - Vice-mistrz Polski Juniorów, złoty medal Gwardyjskich Mistrzostw Polski.

16. senior Jakub Kras   70 walk  - Brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów, Medalista mistrzostw Polski Klubów Gwardyjskich.

17. senior Damian Kiwior   140 walk :   3-krotny Mistrz Polski, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski- kadrowicz. 5 miejsce Mistrzostw Europy w Charkowie 2017, wywalczone kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2017 r

18. Arkadiusz Małochleb     25 walk -  uczestnik Mistrzostw Polski i Grand Prix.

19 - Julka Tryba - 1 walka

20. Igor Sułek  - 1 walka

Trenerzy : Józef Sadko i Grzegorz Kuź